Director: Silviu POPESCUVineri, 3 septembrie 2010
Titlurile zilei
Prima pagina  

Articole
Eveniment  
National  
Sănătate  
Horoscop  
Justitie  
Social  
Învațământ  
Comunicate de presă  

Prima pagină
în format pdf





















Medicul Cristina Gândăcioiu, alături de doamnele de la Clubul Femina

La Clubul „Femina” din cadrul CAR Pensionari din Râmnicu Vâlcea, ieri, doamnele, membre ale Clubului au avut parte de o întâlnire deosebită cu medicul Cristina Gândăcioiu, de la Direcția de Sănătate Publică Vâlcea. În cadrul întâlnirii s-a discutat despre problema tuberculozei, s-au pus întrebări și s-au dat răspunsuri la problemele de sănătate pe care doamnele le-au ridicat. Cu această ocazie, Cristina Gândăcioiu le-a oferit și materiale de sănătate din partea DSP Vâlcea.
Săptămâna viitoare, mai precis, joia viitoare, la ora 10.00, la Clubul „Femina”, medicul Cristina Gândăcioiu va fi din nou prezentă în preajma doamnelor de vârsta a III-a unde vor discuta despre boala Alzheimer (demența senilă). În a doua parte a programului se va face un exercițiu al trupului, minții, și sufletului, mai exact este vorba de dans unde doamnele alături de domni vor dansa tango și vals.

Neonilia STAN
Curierul de Râmnic
Abonamente
Publicitate
Contact

Informații
Ramnic Tube
Forum
Sitemap
Arhivă
Newsletter
Anunțuri
Curs valutar
Dicționar
Jocuri
RSS 2.0

Imagini din
Râmnicu Vâlcea
Panoramă
B4U Râmnic






















©2006-2010 SC CITYMEDIA SRL. Toate drepturile rezervate.Design și programare: DatagramDespre noi :: Termeni si condiții :: Contact
Stiri si Massmedia free counter with statistics